.

.

New
Трговија на големо Rorschach inkbolt тест картичка психологија ѓердан дипломирањето подарок наука накит - сребрена pendant слободни брод 12pcs/многу

Трговија на големо Rorschach inkbolt тест картичка психологија ѓердан дипломирањето подарок наука накит - сребрена

DEN 1092.96

Количина на стоки
Достапно


Опис на производот Јаглероден атом ѓердан - Наука на ѓердан
е изработен од легура плоча 18 K и сребро и злато се зголеми
големина : 30*40mm
12pcs/многу
добредојдовте на нашата продавница!~
1.-
> $200, со бесплатен превозот со ЕМС или DHL или UPS-от
2.-
ако сакате трговија на големо ,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите трговија на големо цена.контактирајте со нас со trademanager,e-mail,порака.

Карактеристики на стоката

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Должина:
45cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
30*40mm
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
n0017
Бренд Име:
DANGGAO
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Среќен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат