.

.

New
100Pcs DIN6798A М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Подлошки Надворешни Заби Заптивка За Миење Serrated Заклучување За Миење

100Pcs DIN6798A М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Подлошки Надворешни Заби Заптивка За Миење

DEN 76.00
DEN 81.12

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Внатрешен Дијаметар:
M10 50Pcs, М2.5, М4, М8, М3, М5, M6
Бренд Име:
JARBLUE
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
51
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат