.

.

New
Бесплатен превозот 2 ПАРЧИЊА HSS6542 направи мини големина М3.5*0.35/0.6 мм ХСС чешми директно flute Машина чешми за челик, метални нишки одлуки

Бесплатен превозот 2 ПАРЧИЊА HSS6542 направи мини големина М3.5*0.35/0.6 мм ХСС чешми директно flute Машина

DEN 220.32

Количина на стоки
Достапно


Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.6 mm како што е наведено
Прецизност : Х2 одделение
КОЛИЧИНА : 2 ПАРЧИЊА.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Материјал : High Speed Челик M2/6542 Слој : додека полирање Спирала допрете за провира сите видови на метали, вклучувајќи и челик.
хсс 6542 материјал, може да се користи за обработка умре челик и други тешко обработка на челик делови.00
Слични Производи :
Производи Покаже
Работни Покаже :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Опис на производот
HSS6542 материјал целосна CNC меле на машина директно flute чешмите (full меле, висока цврстина)
Примена :
погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик.5
Теренот : 0. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Голема фабрика TG производство, квалитет и Сосема нов.
Овој производ е одобрен на ISO9002 меѓународната сертификација, посебно од легиран челик (high speed челик ) производство.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. целосна CNC направи garantee на Повисока точност, и потрајни М3.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Глава дијаметар : M3. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.

Карактеристики на стоката

навој дијаметар:
M3
Теренот:
0.35, 0.6
Материјал:
Легиран челик
Тема Ветер:
Право
Број на Парчиња:
2 парчиња
Тип:
допрете го
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
В. Џ.-HSTPM3.5
Бренд Име:
ФУДО
Објектот:
ХСС директно flute славини
Материјал:
ХСС 6542
Примена:
За челик, алуминиум бакар обработка на работното парче
Спецификација:
M3.5*0.35/0.6mm
Прецизност одделение:
H2
КОЛИЧИНА:
2 парчиња
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат