.

.

New
16PCS Мотор Доза &Издувен Вентил за Полнење За 04-10 Субару Шумите Наследство Пустош 2.5 Л Турбо DOHC

16PCS Мотор Доза &Издувен Вентил за Полнење За 04-10 Субару Шумите Наследство Пустош 2.5 Л Турбо DOHC

DEN 4559.52

Количина на стоки
Достапно


16 PCS Мотор Доза &Издувен Вентил за Полнење За 04-10 Субару Шумите Наследство Пустош 2.5 Л Турбо DOHC


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
PUREMIX
Број На Модел На:
13202-AA411
Тип:
Моторот Доза &Издувен Вентил За Полнење
Автомобил Направи:
За 04-10 Субару Шумите Наследство Пустош 2.5 Л ТУРБО DOHC
ОЕМ:
13201-AA400 13202-AA411 13201AA400 13202AA411
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат