.

.

New
Симпатична Memo забелешка поставите Виножито Хард корица лепливи белешки Цртан филм животинско мечка мачка налепници Канцелариски Канцеларија училиште материјали

Симпатична Memo забелешка поставите Виножито Хард корица лепливи белешки Цртан филм животинско мечка мачка

DEN 202.00
DEN 288.00

Количина на стоки
Достапно


Симпатична Memo забелешка поставите Виножито Хард корица лепливи белешки Цртан филм животинско мечка мачка налепници Канцелариски Канцеларија училиште материјали A6774
Функција :
Инспирација : Симпатична животно.
Боја : 8 дизајн.
Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : 11.5*8cm.
Тежина : 90g.
Функција : Memo pad / Notepad / Лепливи белешки / Scrapbooking tools / Подарок.
Совет : Оваа цена е за 1 сет (пен и лепливи белешки). Лесно користење, Симпатична дизајн, Споделете го тоа со вашиот пријател. Тоа ќе биде добро пакет, па не се грижи за превозот.

Карактеристики на стоката

Стил:
Мемо Влошки
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
Бренд Име:
VALIOSOPA
кориснички:
Yes
Број На Модел На:
Мемо
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат