.

.

New
велосипеди тркала зборуваше тајван столб краци крило 20 серија на нови производи 3D сила PSR зборуваше директно се повлече краци

велосипеди тркала зборуваше тајван столб краци крило 20 серија на нови производи 3D сила PSR зборуваше директно

DEN 972.00
DEN 1056.00

Количина на стоки
Достапно


велосипеди тркала зборуваше тајван столб краци крило 20 серија на нови производи 3 D сила PSR зборуваше директно се повлече краци
боја : црна/бела
тежина : 4.3 g/еез
lenght : 180mm-310mm
Кога ќе се плати.Ве молиме контактирајте со нас.И кажете ни должина и боја треба
Носот конус е докажано дека е најефикасен аеродинамичен дизајн низ целиот спектар на ветрот услови се среќаваат.
Крило Зборуваше се мелени за пресметано аеродинамичен крива добиени од истата равенка се користи за авиони носот шишарки.
Оваа отапени водечките работ намалува турбуленции како зборуваше влегува воздух поток. Падина се пресметува за да се намали турбуленции кон задниот раб минимизирање влечете. Крстот-дел област гарантира дека зборуваше го задржува доволно материјал за максимална сила - да-тежина на ликвидност.
Пакување & Испорака

Карактеристики на стоката

боја:
10 компјутери, 20 компјутери, 30 компјутери, 40 компјутери, 50 компјутери
Бренд Име:
Елита
Материјал:
Челик
Должина (mm):
251 - 305mm
Големина:
крило 20
боја:
Црна
Тежина:
4.3 g
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат