.

.

New
Нови Пристигнување бал вечерни фустани 2018 Формално фустан елегантен Облека longue Секси долго фустани вечер abendkleider

Нови Пристигнување бал вечерни фустани 2018 Формално фустан елегантен Облека longue Секси долго фустани вечер

DEN 7219.00
DEN 9024.00

Количина на стоки
Достапно

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Карактеристики на стоката

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
Душо
Декорација:
Вез,Beading,Чипка
Ткаенина Тип:
organza
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
Sophoeniya
Силуета:
Бал
Половината:
Империја
Број На Модел На:
Вечерните Фустани
Моден Елемент:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Материјал:
Полиестер
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Судот Воз
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат