.

.

New
БРИГАДА Домот Убаво Мода се Зголеми Злато Дами Часовници, Швајцарскиот Бренд Бел Фустан Види за Жени

БРИГАДА Домот Убаво Мода се Зголеми Злато Дами Часовници, Швајцарскиот Бренд Бел Фустан Види за Жени

DEN 2399.52

Количина на стоки
Достапно


❶ . НАЈДОБРА ГАРАНЦИЈА за услугите од БРИГАДА : 45 дена 100% пари гаранција за враќање & 2-годишно замена гаранција. Добиете Оваа Мода Сина Види Сега и Без Трошоци да се Обиде.
➋ . ВИСОК КВАЛИТЕТ на ГАРАНЦИЈА од БРИГАДА : прецизни Јапонија движење, кожа бенд, 316 L не ' рѓосувачки челик случај. Висок Квалитет и 2-годишниот замена гаранција!
➌ . ПОДОБРУВАЊЕ на TEMPERAMANT или ГОЛЕМ ДАР : присуствуваат на партијата, датум, свадба, секој бизнис или неформални прилики; роденденски подарок, годишнина подароци, Божиќ подарок - за да семејства, љубовник или пријатели.
➍ . Изберете БРИГАДА Сега : ① Совршен по продажба на услуги (2-годишно замена гаранција) ② Швајцарскиот бренд, Швајцарската стандард, Швајцарскиот квалитет (но не Швајцарската направени) ③ Животната средина kraft пакет (не толку убава, но се спаси нашата земја било кое време можеме да) - Љубовта нашата земја со БРИГАДА сега!
➎ . Искрен Преглед План : Оставете го вашиот искрен преглед за вашиот претходен Б купи (без разлика дали е добро / лошо, долг / краток) добиете 40% бесплатно за вашиот следен Б купи.
【Користење & Одржување Вештини】
1. Траење на батеријата
Овој часовник е battary ќе се кандидира за 12 - 24 месеци. Ако батеријата снема, може да имаат некои продавница заменете ја батеријата. 2. водоотпорен
Тоа е водоотпорен и може да се спротивстави на вода во нашата секојдневна време како и миењето раце, поздравниот, дожд, но не ги вклучуваат некои отворено спорт како пливање, drumping, туширање, нуркање. 3. Бендот карактеристики
На најлон бенд е удобно и стилски, и може да се преземат на директно да се мијат.
★Внимание : бендот е accross го види е гкл и директно иглички. Лесно може да се земе на неа. Тој е дизајниран како што, не се скршени! Внимание
★ 1 : Ако не се прилагодите времето 8 : ам - 11 : 58 часот, на денот ќе се промени во погрешно време и можеби ќе треба да се прилагоди секој ден-тоа не е прекината.
★2 : Не носат види премногу цврсто! Оставајќи малку се изедначи. 【Апликација Сценарио】
Подобрување темперамент
Одлично да се вклопи во вашиот социјална партии, бизнис occassions и секој ден секојдневен носат. Како одличен подарок
Тоа ќе биде голем дар како и секоја БРИГАДА види е спакуван одлично за вашите семејства, љубовник, или вашите пријатели. Спорт носат
Тоа дури може да се носат во некои заеднички спортови како пливање, трчање, планинарење. Но, не дозволувајте тоа допир топла вода или мраз - не туш, нема пролет, нема снег.
【Други Инструкции】
Тоа е Швајцарскиот направи?
Ние сакаме да разговараат за нашата БРИГАДА часовници' пазарна стратегија.
★1. Тоа не е сите Швајцарската направени се види. Најголемата предност на Швајцарски часовници е Швајцарска технологија и стандард, а не луѓето.
★2. CASIO / TIMEX / Apple се речиси сите направени во кина како Глобализиран Време денес , па не можеме да го БРИГАДА !
★3. Ние се обидовме да го продаде целиот наш Швајцарската Изработени часовници, но овој вид часовници не е толку популарна, па ние се откажат од тој вид на Пазарна Стратегија . Изберете БРИГАДА Сега!
Ние БРИГАДА понуди Совршен по продажба на услуги и Висок квалитет на производи со Животната средина kraft пакет. Ништо не треба да се двоуми. Сличен Производ за Вас
Имаме црн dial црна најлон бенд издание за ова види. Ако ти се допаѓа тоа издание, добредојдени за да се добие во нашата БРИГАДА продавница за да ја видите .

Карактеристики на стоката

Функција:
Отпорен На Вода,Пливање
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
B3007white
Затворач Тип:
Тока
Dial Дијаметар:
36mm
Случај Дебелина:
12mm
Бендот Должина:
19inch
Бренд Име:
БРИГАДА
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бендот Ширина:
18mm
Случај Обликот:
Круг
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат