.

.

New
Maoxzon Женска Секси Фитнес Тренингот Тенок Резервоарот Блузи, За Жени 2018 Лето Нови Ракави Гимназија Активни Jogger Елеци Тенкови XXL

Maoxzon Женска Секси Фитнес Тренингот Тенок Резервоарот Блузи, За Жени 2018 Лето Нови Ракави Гимназија Активни

DEN 348.00
DEN 504.00

Количина на стоки
Достапно


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете детални големини со твое пред да го купите!
Резервоарот на врвот Големина на Табелата :
Големина(cm)
Биста
Половината
Должина
рамо
Тежина
S
66
58
55.5
23.5
65g
М
71
63
58
24.5
70g
L
76
68
60.5
Беа 25,5
75g
XL
81
73
63
26.5
80g
XXL
86
78
65.5
27.5
85g
1.како различни компјутери екранот, бои ќе биде поинаку, вистинската боја на објектот може да се разликува малку од под сликите.
2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Азија големини е помала од НАС/ЕУ/велика БРИТАНИЈА големина па ве Молиме да бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара .
Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Спортски Градници
Декорација:
Никој
Стил:
Секси & Клуб
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Бренд Име:
Maoxzon
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат