.

.

New
20Pcs Нерѓосувачки Челик DIY Кожа Резба Engrave Пеперутка Занает Алатки кожа везана Печат Поставува

20Pcs Нерѓосувачки Челик DIY Кожа Резба Engrave Пеперутка Занает Алатки кожа везана Печат Поставува

DEN 848.00
DEN 932.16

Количина на стоки
Достапно


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет.
20pcs Шема Мувла вклучени.
Супер за кожа шема печат.
20 Pcs Нерѓосувачки Челик DIY Кожа Резба Engrave Пеперутка Занает Алатки кожа везана Печат Поставува
можете да добиете 20pcs,секој стил е 1 парче
Карактеристики :
Материјал : Алуминиумски
Боја : сребрена Металик
Количина : 1 сет (20pcs)
Тип : како слики Форма Удар
Едноставен и лесен за употреба
Оваа Алатка е Поставен
одличен начин да го започнете во кожа-занает
Оваа Алатка го Поставите ви помогне да се направи на кожни производи поубаво
Пакетот Вклучува :
1 Set(20pcs) Кожа резба Рака Работи Седло Изработка на Алатки

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
1 сет (20pcs)
Тип:
Рака Алатка Делови
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат