.

.

New
HAWSON 4 Бои Options Тркалезна Форма Шарени Cufflinks Mens Партија Сребро Cufflinks За Мажи со Висок Квалитет Накит Бесплатен Подарок Кутија

HAWSON 4 Бои Options Тркалезна Форма Шарени Cufflinks Mens Партија Сребро Cufflinks За Мажи со Висок Квалитет

DEN 524.64

Количина на стоки
Достапно


Објектот Спецификации :
Предмет Тип : Ткаенината Линкови
Парична Казна Или Мода : Мода
Метали Тип : Метал
Материјал : Бакар
Пол : Мажи
Манжетната Линкови Стил : Трендовски
Облик/Шаблон : Круг
Повод : Партија /Свадбена/Состанок /Церемонија
Опис :
Бренд : HAWSON
Број На Модел : 13268
Боја : Како На Сликата
Големина : 18*18 мм
Тежина : 19.4 g
Пакување : Еден пар спакувани во една кутија.
Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.
Детали Покажуваат :
Примена :
За Да Примате Адреса :
1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.
2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.
За плаќање :
-Ние прифаќаме Али плати тука.
-Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
За Превозот :
За Услугата :
1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Али-да се изречни или да ни e-mail.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .
4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.
5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.
6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.
За Повратни Информации :
Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме. ако не сте задоволни со нашата служба и производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативен фидбек. ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.
Пакување Методи Изборни :

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HAWSON
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
13268
Место на Потекло:
Guangdong , Кина
време на испорака:
Во рок од 7 дена
Трговија на големо:
Да достапни
Пакет:
Еден Пар Пакет Во Кутија
Тип:
Cufflinks
Пол:
Мажи
боја:
Сино/Red/Жолта/Сина/Црна
Големина:
18*18mm
Тежина:
19.4g
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат