.

.

New
18' Силикони Бебе Девојка Кукли рачно изработени Мек Винил Раѓа Кукла Lifelike Бебиња Принцеза Кукла Играчки за Деца девојка Партнер Подароци

18' Силикони Бебе Девојка Кукли рачно изработени Мек Винил Раѓа Кукла Lifelike Бебиња Принцеза Кукла Играчки

DEN 4122.00
DEN 5423.52

Количина на стоки
Достапно


Опис :
Големина : Околу 45 см
Тежина : Околу 1.3 кг
Структура : на главата и екстремитетите се увезуваат силикони, не се многу меки, умерено мека тешко, телото е памук, многу мека; Кукла може да екстремитети активности, можат да седат може да лага; Не стои, не може да се зборува; Платно кукла тело нема да влезете во вода
Очи : Тајван високо-одделение акрилик очи, очите не можат да трепка
Коса : увезени mohair , рака имплант , можат да го освежат
Облека : скроени според кукла големина

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
Винил
Предупредување:
не мултифункционален
Тип:
Бебе Кукли,Етничка Кукли,Полнети Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Димензии:
45см
Карактеристики:
Мека,DIY Играчка,Полнети & Кадифен,Образовни,Модел
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
A1423
Тема:
Филм & TV
Батеријата:
no
Пол:
Девојки
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Бренд Име:
OtardDolls
Возраст Опсег:
> 3 години
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат