.

.

New
2018 Уникатен Розова Гигант Cardstock & Палачинка Хартија Цвеќиња 6PCS Свадба & Настан Оркестарот Бебе бебе соба Windows Екранот се Меша Големина 10-50CM

2018 Уникатен Розова Гигант Cardstock & Палачинка Хартија Цвеќиња 6PCS Свадба & Настан Оркестарот Бебе бебе

DEN 4238.00
DEN 5232.00

Количина на стоки
Достапно


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43585] Описи
Хартија Цвет Backdrops се кул и освежувачки начин да се подобри оркестарот за вашата свадба или настан или бебе бебе соба. Уживајте во гледа низ нашата продавница и се чувствуваат слободни да стапат во контакт треба да ви е потребна било каква помош
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам
Водечките Време
Направени да нарачате во 5-10 работни дена - ако ви е потребна брзо испраќање време или побрзо превозот метод ве молиме контактирајте ме за да разговараат како јас можеби во можност да се приспособат на барањата, ве молиме контактирајте ме пред купување. Јас потоа се приклучи на меѓународната фирма и беше побарано да донесе англиски име. Ние работиме заедно со нашите клиенти обезбедување на втор на ништо услуги на клиентите, поддршка на продажба и по грижа.
[xlmodel]-[производи]-[45368]
[xlmodel]-[производи]-[45368], можеби Ќе сакате. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
EMS, АУ Посебна Линија : Таа ги зема околу 6-10 работни дена да АУ, САД, Европа, CA, но Бразил и Русија може да потрае подолго време. Тој нè научи како да бидете искрени, силни, независни, напорна работа и оптимистички.
Цвеќиња дојде завршен (без собрание е потребно).
Вклучувајќи 6pcs гигант хартија за цвеќе(50 CMX1 PIECE + 35 CMX1 PIECE + 25 CMX3 PCS + 10 CMX1 PIECE)
Сите цвеќиња се рачно изработени користејќи високо квалитетни cardstock & палачинка.
Зошто не работи?
1. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Ако ви треба во различни бои, ве молиме да се чувствуваат слободни да ми испратите порака.
Ние брод на стоките на адресата што е предвидено во aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека на адреса ќе се користи е точно. Нашата компанија прв започна извоз свадба корист, подароци и свадба централен, па подоцна ние додадете нова линија на свадба backrops.
Превозот Време
Aliexpress Стандард за Испорака : тоа трае 15-40 работни дена да повеќето земји, но Бразил и Русија може да биде потребно повеќе време од обичаите се строги. По аргументирано за некое време, јас го изберат Иднината, затоа што сите секогаш рече Im секогаш во потрага далеку напред со оптимистички поглед кон иднината.
За НАС :
Ние се специјализираат за извоз ширум светот и се од 2008 година.
Ние работиме многу напорно за да се обезбеди ние го почитуваме нашиот отец, и она што тој го научи.
Weclome Капка Спонзор & Веледрогерија
Ако би сакал да промет на големо или пад брод, plz контактирајте со нас преку e-mail или msg нас. Професионален дизајнер е идеал од Идните & Фенси
[xlmodel]-[производи]-[45973] Бебе бебе соба 2018
[xlmodel]-[custom]-[42073] Политика Бренд Приказна : Иднината & Фенси
Зошто нашиот бренд е Иднината & фенси
Ние веруваме дека тоа треба да претставуваат кои сме ние и од каде што доаѓаат од.
Се Враќа & Наплата
Се враќа, не се прифатени од сите цвеќиња се направени да нарачате! Но, ако постои оштетен цвеќиња, ние може да ја препратите или наплата откако ќе обезбеди фотографии. Заштеда на време за монтажа цвеќиња
2. Ние ви испрати цвеќе и ќе ги користите за да креирате сон DIY позадина за вашиот настан или бебе бебе соба.
услуги на клиентите :
Ние работат седум дена во неделата, па ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на секое прашање. Јас сум роден во едно мало село во Кина, татко ми работеше многу напорно за да обезбеди образование за мојот брат и сестра и јас. Нејзиното име е Фенси, како што таа е секогаш фустани во најновата мода.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Иднината & Фенси
Повод:
Свадба
Тип:
Хибрид
Стил:
Цвет
Материјал:
Хартија
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
FXTF009
функција 1:
Свадба Позадина Декорации
Карактеристика 2:
Голем Cardstock Хартија За Цвеќе
функција 3:
Гигант Палачинка Хартија Трендафил Цвеќе
карактеристика 4:
роуз artificielles pour le mariage
Карактеристика 5:
Расадник Хартија Цвет
Функција 6:
свадба лак
Карактеристика 7:
fleurs artificielles pour le mariage
Функција 8:
faux fleurs
Карактеристика 9:
булчински туш
Карактеристика 10:
Бебе туш
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат