.

.

New
А+7 инчен капацитивни екран на допир digitizer стакло за Остриги T74SC 3G таблет компјутер средината на поправка / пластична фолија

А+7 инчен капацитивни екран на допир digitizer стакло за Остриги T74SC 3G таблет компјутер средината на поправка

DEN 278.00
DEN 278.40

Количина на стоки
Достапно

Време На Испорака :
1. ако не се прифати соодветен код pls не понудата . Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз , ние ќе го пријават како "ПОДАРОК", или "Примерок"со помала вредност. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ве молиме тест предмети функција пред да го инсталирате на вашиот таблет(треба да проверите со вашиот таблет, сè е во РЕД!)
4. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ве молиме отворете вашата машина проверете екранот на допир конектор кабел и бројот на него, пред место на цел; од една таблета може да имаат различни верзија на екранот на допир, или на LCD екранот ,ако не може да се сигурни дека ве молиме контактирајте со нас . 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Внимание

*Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите.Ви благодариме за разбирањето !
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Кога сте примиле парцела ве молиме направете фотографија на пакетот или снимете видео кога ќе ја отворите(во случај на пакет оштетени во транзит,ние треба ова за докази во спорот.Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност .

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
BOWVER Eparts Надворешна Трговија
Број На Модел На:
За Остриги T74SC 3G
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
боја:
црна/бела
кодот:
За Остриги T74SC 3G
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат