.

.

New
32cm Шарени Блескав Делфин Кадифен Играчки Kawaii Прозрачна Кадифен Играчки Полнети Кукла со Led Светло Симпатична Подарок за Деца Девојки

32cm Шарени Блескав Делфин Кадифен Играчки Kawaii Прозрачна Кадифен Играчки Полнети Кукла со Led Светло Симпатична

DEN 225.00
DEN 264.00

Количина на стоки
Достапно


32cm Шарени Блескав Делфин Кадифен Играчки Kawaii Прозрачна Кадифен Играчки Полнети Кукла со Led Светло Симпатична Подарок за Деца Девојки Име : Прозрачна делфин играчка Состојба : 100% нови и високо квалитетен Материјал : кадифен и pp памук Големина : 32 см Пакет : 1 компјутер во opp вреќа. Ве молиме имајте во предвид : Батерии не се вклучени.

Карактеристики на стоката

Висина:
32CM
боја:
Бела
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Тип:
Мали Pendant
Бренд Име:
YESFEIER
Број На Модел На:
linhua
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Животни:
слон
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат