.

.

New
БОГ-Многу од 1 buc Хируршки Stee ќе 16g Внатрешно Тема Horseshow Capative Мушка Прстен Камен Носот Прстен Пирсинг на Тело Накит

БОГ-Многу од 1 buc Хируршки Stee ќе 16g Внатрешно Тема Horseshow Capative Мушка Прстен Камен Носот Прстен Пирсинг

DEN 57.00
DEN 61.92

Количина на стоки
Достапно


Опис
*Бренд : БЛАТО
*Материјал : 316 L Хируршки Челик со Тиркизна Камен
*Камен Боја : Тиркизна
*Големина : 1.2x8x3mm 1.2x8x4mm 1.2x8x5mm
*Пакување : opp кеси
*Многу вклучувајќи : 1 Pieces
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL/Федекс(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не се исти како и опис или скршен во транзит. Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас
*За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trandemanger или не оставајќи ни порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за викендот

Карактеристики на стоката

Метална боја:
1.2x8x3mm, 1.2x8x4mm, 1.2x8x5mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
A1405
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Метали Тип:
ТИРКИЗНА
Материјал:
Хируршки Челик со Тиркизна Камен
Големина:
1.2x8x3mm 1.2x8x4mm 1.2x8x5mm
камен боја:
ТИРКИЗНА
многу:
1pcs за многу
Пакет:
OPP вреќа
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат