.

.

New
SODIAL(R) USB 2.0 Машки да се Женски Продолжување Адаптер Кабел Кабелот 3Ft

SODIAL(R) USB 2.0 Машки да се Женски Продолжување Адаптер Кабел Кабелот 3Ft

DEN 47.52

Количина на стоки
Достапно


Име на производ : Продолжување Кабел Конектор : USB 2.0 Машки да се Женски Кабел Должина(Приближно) : 92cm / 3 Ft Материјал : ПВЦ, Метал; Нето Тежина : 21g Боја : White Product Име : Продолжување Кабел
Конектор : USB 2.0 Машки да се Женски
Кабел Должина(Приближно) : 92cm / 3 Ft
Материјал : ПВЦ, Метал; Нето Тежина : 21g
Боја : Бела
USB 2.0 Машки да се Женски Продолжување кабел.
Голема за да го продолжи растојанието помеѓу вашиот USB уред и вашиот USB хаб или компјутер.
Овој кабел не е моќ
Пакет Содржина : 1 x Продолжување Кабел
Answer : ___________________________ Note : осветленост и differnent прикажува може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Приклучок Тип:
Универзална
Бренд Име:
Fasdga
Употреба:
Префрлување,Електрична Алатка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат