.

.

New
2 ПАРЧИЊА D16861GS D16861 SSOP-24 нови оригинални и бесплатен превозот

2 ПАРЧИЊА D16861GS D16861 SSOP-24 нови оригинални и бесплатен превозот

DEN 550.00
DEN 618.24

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Број На Модел На:
D16861GS
is_customized:
Yes
Теорија:
Стандард
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат