.

.

New
4 сетови на Пластика Страна Ослободување Тока 50mm 2 Инчи Webbing Рака Затворач Двојна Прилагодливи Страна Ослободување Токи на Вредноста Клипови

4 сетови на Пластика Страна Ослободување Тока 50mm 2 Инчи Webbing Рака Затворач Двојна Прилагодливи Страна

DEN 379.00
DEN 421.44

Количина на стоки
Достапно


ВНИМАНИЕ : Ако има проблем,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на производот.Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што ПОБРЗО. Ако производот е оштетен за време на испорака или испратени лошо за вас,ние да ја испратите на нов производ или враќање на пари за гаранција, по нашите преговори. Ако не ја прими стоката во рок од проценето време,pls контактирајте нè за подетални логистика информации.Ако било итен се случи,ние ќе ви помогнеме да sovle. ПОВРАТНИ информации : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги,ве молиме да ми корист за да се остави позитивен feed врати.Вашиот добар коментар е многу ценет. Ако нема да ме остави позитивни повратни информации,ве молиме да се чувствуваат удобно да дозволете ми да знам причината прво.Јас ќе ви даде добро решение. ЗА НАС : SANS продавница е компанија специјализирана во прибор за облека.Имаме професионални услуги на клиентите за вас.Ако какво било прашање во врска со производот,pls не двоумете се да контактирате со нас.Поради временската разлика, ние ќе ви одговори што не подоцна од 24 часа,excepting на ден ние се исклучени.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.

Карактеристики на стоката

Големина:
ID 50mm
Тип На Производ:
Токи
Функција:
Пакет Содржина
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Пластични
Тока Тип:
Клипот Токи
Употреба:
ремени,торби
Бренд Име:
QiARSOYOO
Број На Модел На:
HTT-091
Техника:
позлата
Пластични Тип:
Најлон
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат