.

.

New
DIY Дијамант Сликарство овошен сок Вез Полн Плоштад Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Сликарство Дома Декор Подарок

DIY Дијамант Сликарство овошен сок Вез Полн Плоштад Дијамантски Крст Бод Кристал Мозаик Сликарство Дома Декор

DEN 275.00
DEN 386.40

Количина на стоки
Достапно

добредојдовте на нашата продавница Сите производи се направени директно од нашата фабрика Ние се обезбеди дијамант сликарство,ако треба,ве молиме договорот нас да Изберете шаблон Тип: / / / / / Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите За слика Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Кликнете на сликата подолу за да го изберете custom фото
Забелешка Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, може да се земе слики на вашиот слики и испратете ја на нас, ние ќе го споделам ti со други купувачи во целиот свет. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на стоката

Големина:
Square 20x25cm, Round 20x25cm, Square 25x30cm, Round 25x30cm, Square 30x40cm, Round 30x40cm, Square 40x50cm, Round 40x50cm, Square 50x60cm, Round 50x60cm, Square 60x80cm, Round 60x80cm, Square 70x90cm, Round 70x90cm, Square 80x100cm, Round 80x100cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Растенијата
Бренд Име:
kexinzu
Рамка:
No
Број на Бои:
Според сликата
По-продажбата на услугата:
Одлични
фабриката штекер:
брза испорака
квалитетот на производот:
Одлични
боја:
според слика
Материјал:
Смола
Дијамант форма:
Плоштадот/Круг
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант Тип:
3D,5D
Pasting Област:
Целосна
Испорака Брзина:
Висока-Брзина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат