.

.

New
2018 Нов Микс Боја на Злато Мрачно Цвет Spacer Монистра За Нараквица Ѓердан Накит Одлуки DIY 6mm 200pcs/многу

2018 Нов Микс Боја на Злато Мрачно Цвет Spacer Монистра За Нараквица Ѓердан Накит Одлуки DIY 6mm 200pcs/многу

DEN 105.00
DEN 109.92

Количина на стоки
Достапно


Производ Детали
2018 Нов Микс Боја на Злато Мрачно Цвет Spacer Монистра За Нараквица Ѓердан Накит Одлуки DIY 6mm 200pcs/многу
Може да биде ви се допаѓа овој стил
Материјал
Акрилик
Големина
Прибл : 6mm
Дупка големина : 1mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Што ќе добиете за 200 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
Имајте на ум.
Ако имате било какви барања,ве молиме контактирајте со нас!.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Answer : ___________________________ NOTE : мин цел е $5,доколку помалку од $5,ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет. (тоа ќе имаат следење на информации во кина)
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери,
offline плаќања (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,
и не ќе биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,
Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Карактеристики на стоката

Објектот Дијаметар:
6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
0.53g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
Beeroom
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
KL5X
Надворешниот Дијаметар:
6mm
боја:
микс
Големина:
6mm
Одговара:
Накит рачно изработени,нараквица,Подарок
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Популарната шарени
квалитет:
Врвот
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Обликот:
Смола Монистра
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат