.

.

New
170Pcs Гума Grommet Асортиман Firewall Дупка Plug Поставите Електрична Жица Заптивка Комплет 12x10x3cm

170Pcs Гума Grommet Асортиман Firewall Дупка Plug Поставите Електрична Жица Заптивка Комплет 12x10x3cm

DEN 432.00
DEN 532.80

Количина на стоки
Достапно

Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.88 mm Гума Grommet 10 компјутери x 19. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Топлина-отпор, минерално масло-отпор, носат-отпор.Опис : Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет совршено решение за водење на каблите низ лим, рамка, firewall, и други електрични апликации. Спецификација : Материјал : Пластични, Гумени Пакет големина : 12x10x3cm(4.14 mm Гума Grommet 40 компјутери x 9. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. На запечатување прстен е направен со супериорен гума. Погоден за цевки, хидраулични, воздух, гас, и многу други индустриски апликации. Земавме овие фотографии од самите себе. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).39 инчен Со мало пакет. Број на дебелина и големина се сите во една кутија, многу лесен за употреба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Оваа кутија, исто така, може да се стави неколку мали красат член и риба кука, копчиња и поим на класа. Дизајнирано за да ги задржи жици или други материјали од триење против лист метал, пластика, итн.40 mm Гума Grommet 1 x Складирање Кутија Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.07 mm Гума Grommet 20 компјутери x 15. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети
. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 50 компјутери x 7.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.53 mm Гума Grommet 30 компјутери x 12. Покрај тоа, таа може да се стави или се откажам, повеќе удобен за носење. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.23 mm Гума Grommet 10 компјутери x 25. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
BGEKTOTH
is_customized:
Yes
Тип На Проводник:
Заробени
Број На Модел На:
гума grommet
Диригент Материјал:
Пластика, Гума
Тип:
n
Изолација Материјал:
Пластика, Гума
Примена:
n
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат