.

.

New
Камерата Торба Случај За Canon SX60HS SX710HS SX170IS SX700HS SX600 SX520HS SX275HS SX400IS SX540HS SX530HS SX430IS SX410

Камерата Торба Случај За Canon SX60HS SX710HS SX170IS SX700HS SX600 SX520HS SX275HS SX400IS SX540HS SX530HS

DEN 574.00
DEN 616.80

Количина на стоки
Достапно

Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Во светот Превозот , за Да ги намалите трошењето, секој објект ќе брод со следење БР. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Такси превозот направени од страна на враќање на предмети ќе биде на товар на купувачот. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Испорака :
1. Ви благодариме за разбирањето!
. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Заштита на вашиот дигитален фото апарат од прашина, отпечатоци и гребнатини. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации.Мека внатрешниот слој за заштита на LCD екран од гребење и удари.
За да се заштити вашата камера и леќа од оштетување,прашина,гребнатини и честички. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства.
Компактен, лесен, и исклучително издржлив дизајн
Внатрешни мека дизајн ви дава една мека и удобна допир
Боја : Црна, Црвена
Поддршка на големо и OEM прилагодување
Спецификација :
Тежина : 250g
Боја : сива
Материјали : Најлон
Внатрешна големина (Dxšxv) : 15 x 8 x 11cm
Надворешниот големина (Dxšxv) : 17 x 10 x 11cm
Компатибилен со
За Canon SX60 HS SX710 HS SX170 IS SX700 HS SX600 SX520 HS SX275 HS SX400 IS SX540 HS SX530 HS SX430 IS SX410 SX610 HS SX420 SX70 HS EOS М2 М3 М5 M6 M10 M50 M100 G1 X М3 G1 X М2 G1 X G3 X SX730 HS G5 X G7mark2 G9 X G7 X G17 G16 G15 G11 G12
Пакетот вклучува :
1 x Камера Торба
1 x Рамо, рака се Прикаже :
Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Внимание ве молам! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Царинската :
Цел ќе биде прогласен како подарок или пониска вредност за да се минимизира вашиот сопствен е данок, и лесно обичај постапка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.
Повратни информации :
Како вашите повратни информации е навистина важно за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
Враќање/Поврат :
1.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и твојот пост.) во полето за коментари во текот на исходот. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Карактеристики на стоката

Материјал:
Најлон
Употреба:
Универзална,Батерија,Точка И Пука Камера,Mirrorless Систем Камера,Batteryx2
Пакет:
Yes
Тип:
Камерата Кеси
Број На Модел На:
камерата торба
Стил:
Чанти
Бренд Име:
HuWANG
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат