.

.

New
3D Слон Позадина Дома Декор Винил Ѕид Налепници на Животните Детска Соба Decals Mural

3D Слон Позадина Дома Декор Винил Ѕид Налепници на Животните Детска Соба Decals Mural

DEN 472.80

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
3D Налепница
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
HZ1357
Бренд Име:
ZOOYOO
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Модерна
Тема:
Животните
Производ големина:
60*90cm
Ефект:
55*130cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат