.

.

New
Атрактивни црвено гумени фаза покривот гумени фаза шатор отворено marquee засолниште за бендот перформанси

Атрактивни црвено гумени фаза покривот гумени фаза шатор отворено marquee засолниште за бендот перформанси

DEN 64512.00

Количина на стоки
Достапно

Логото, графички може да се печатат, секој вектор датотека(како што ПИ,CDR,CAD,ПСД.Цел ќе бидат обработени откако вашата уплата е потврдена од страна aliexpress. Вие мора да му кажете ни дефект е и ни даде фотографии како доказ. Сепак, ние ќе се обидеме потрудиме да се намали боја разлики. Како да се задржи стабилен Што ги направи Г прстени и натпревар јажиња за вас да се врзуваат за поголема стабилност.Ние, исто така може да се направи според сликата или потсмеваат до дизајн ќе обезбеди, ве молиме потврдете сите детали со мене, и ќе добиете понуда, како е можно поскоро. Обичај услуга
1. Ве молиме не го ни даде негативни повратни информации директно,ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот,ви благодарам.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Двоен-три бода во целост се користи во текот на производи
2.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.

Карактеристики на стоката

Големина:
10x8x5mH, 10x5x5mH, 7x5x4mH
Бренд Име:
BINLE
Материјал:
Платно
Карактеристики:
Гумени
Возраст Опсег:
> 8 години
Тип:
Шатор
Предупредување:
Континуирани воздушниот удар
Број На Модел На:
BINLE-ST642
Потекло:
Кина
materail:
Стп Оксфорд ткаенина обложени
Големина:
or Customized
боја:
Црвено или прилагодени
Пакет:
Складирање торба за производот и картон за компресор
компресор:
Вклучени,CE 220v-240v или УЛ 110v-120v
Времето За Производство:
Околу 7days
превозот време:
Околу 7days
Превозот Методи:
Со DHL/ТНТ/ФЕДЕКС/UPS/EMS Express
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат