.

.

New
miaoxi Нови Хип Хоп Деца Бејзбол Капа За Момчиња Лето Шапка Писмо Прилагодливи Секојдневен Капи Gorros Деца Хаубата Продажба

miaoxi Нови Хип Хоп Деца Бејзбол Капа За Момчиња Лето Шапка Писмо Прилагодливи Секојдневен Капи Gorros Деца

DEN 204.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно


miaoxi Нови Хип Хоп Деца Бејзбол Капа За Момчиња Лето Шапка Писмо Прилагодливи Секојдневен Капи Gorros Деца Хаубата Продажба
Бренд : MIAOXI
Добредојдовте На Нашата Продавница !!
Сите производи Се во Фабрика Цена ! Поддршка Мешани Цел ! (Едно Парче за Секој Стил е на Располагање)
Имаат Добар Шопинг !!!
големина : една големина
висина : околу 70g
Шапка обемот : 48-54 cm
Пол : Унисекс Childen ( за 3-8 години дете )
Детали
Пакет :

Карактеристики на стоката

Големина:
48-54
Возраст Опсег:
4-8 години
Тип На Објект:
Безбол Капи
Рака Тип:
прилагодлив
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
miaoxi
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
ch-046
Шапка Големина:
една големина
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат