.

.

New
Капетан Америка Слика Граѓанска Војна Стив Роџерс Тони Старк Iron Man Акција Фигури Модел Играчка Кукла Подарок Бесплатен Превозот

Капетан Америка Слика Граѓанска Војна Стив Роџерс Тони Старк Iron Man Акција Фигури Модел Играчка Кукла Подарок

DEN 564.00
DEN 704.64

Количина на стоки
Достапно


Функција : 100% Сосема Нов Материјал : Висок Квалитет на ПВЦ платно Големина : за 17cm висока Добри подароци за вас и пријателите
Внимание
Големината може да биде 1-3 см(0.5-1.2 инчи) неточноста поради рака мерење. Бојата може да биде малку поинаква поради светлосни ефекти во студио и да се следат. Благодарам многу за вашето разбирање!
Производи
Сликите се за повикување само. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн, оставете порака кога ќе се грижат за нас.Затоа што на долг рок транспорт,пакување кутии се повеќе или помалку оштетени, која не може да се избегне.
За нас
Ние сме професионални компанија фокусирана на ACG Производи. Ние нудиме продажба на мало, се откажат од шопинг, на големо, сопствени направени . Ако сакате да се најде партнер, pls слободно контактирајте со нас. Ви благодариме! Нашата предност : прогласи најниска цена, изберете побрза испорака, пакет добро , не't write било продавачот информации за пакет.
Повратни информации
По приемот на вашата исплата, ќе го подготви стока одеднаш,вашите оценки се многу важни за по сте го добиле на парцела,како што се,5 резултати.Ако најдете било какви проблеми по примените стоки, ве молиме контактирајте со нас веднаш и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот врз основа на не оштетување на интереси.И ве молам не го отворите спорови, бидејќи ние придаваат големо значење за вашето мислење!

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ДИЗНИ
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Сет
Големина:
18cm
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 14 Години,> 8 години,> 6 години
Димензии:
6inch
Предупредување:
Никој
Број На Модел На:
Америка Слика
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
како се покаже слика
Земја:
произведено во Кина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат