.

.

New
3 Стилови сфор Huawei Стр Smart Случај Луксузни СТП Кожа Покритие За Huawei Уживаат 7S Fundas Флип Паричникот Телефон Случаи Стр Smart Cover 5.65

3 Стилови сфор Huawei Стр Smart Случај Луксузни СТП Кожа Покритие За Huawei Уживаат 7S Fundas Флип Паричникот

DEN 119.00
DEN 160.80

Количина на стоки
Достапно


3 Styless За Huawei Стр Smart Случај Луксузни СТП Кожа Покритие За Huawei Уживаат 7 S Fundas Флип Паричникот Телефон Случаи Стр Smart Cover 5.65"
За нашиот производ : Ние се обидуваме се потрудиме да ви даде најдобри производи За нашата услуга : се однесуваме секој клиент искрено ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас За превоз : Ние нормално испратите Кина пост мали парцели, но ако ви треба побрзо ве молиме изберете локација за подигнување или ЕМС ... Последна Благодарност за купување на нашите производи, кога ќе се колет ,се имате било какви проблеми контактирајте со нас ако сакате тоа, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди во вашите повратни информации, ние ќе направите подобро за вас ,ви благодариме ~~~

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
VBNM
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Jewelled,Метален,Сјајни,Обична,Сјајот,Бизнис,Симпатична
Големина:
5.65 inch Huawei P Smart
Карактеристики:
Флип / Држачот / Стенд
Број На Модел На:
Телефон Случај За Huawei Стр Smart
Функција:
Анти-удар нечистотија отпорни на потпирачот нечистотија доказ шок доказ
Материјал:
СТП Кожа Силикон Пластика
Компатибилен Модел:
Huawei Стр Smart Случај
Компатибилен Модел 1:
Huawei Стр Smart Случај Флип
Компатибилен Модел 2:
Huawei Стр Smart Случај Маска
Тип:
Паричникот Случај Флип Случај Торбичка Случај
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат