.

.

New
AQK 1/4 BJD/ SD самовила кукла wondere risse девојка смола кукла

AQK 1/4 BJD/ SD самовила кукла wondere risse девојка смола кукла

DEN 2508.00
DEN 4560.00

Количина на стоки
Достапно

Драг пријател : здраво добредојдовте на нашиот магазин. Ние продаваме бебе не вклучуваат облека и чевли, не се лажни коса и чевли и така натаму додатоци.
Слободно да се испрати еден пар очи

Карактеристики на стоката

боја:
Бела кожа, Розова кожата, Нормална кожа, Тен
Големина:
makeup, NO makeup
Тип На Објект:
Кукли
Бренд Име:
AQK
Карактеристики:
Цртан филм,DIY Играчка,Образовни,Модел
Пол:
Унисекс
Mfg Серија Број:
Моден
Тип:
Етничките Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Смола
Форма:
1/4
Возраст Опсег:
> 3 години
Димензии:
1/4
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат