.

.

New
Рачно изработени сапун Овална Мувла течни силика гел торта декоративни ангел умре силикони сапун одлуки мувла

Рачно изработени сапун Овална Мувла течни силика гел торта декоративни ангел умре силикони сапун одлуки мувла

DEN 420.00
DEN 494.88

Количина на стоки
Достапно

калап за големина 10.3*7.1*3.2 cm
излезна големина за 9*6*2.6 cm
Рачно изработени сапун Овална Мувла течни силика гел торта декоративни ангел умре силикони сапун одлуки мувла

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
AB020
Материјал:
Силикони
Тема:
Ангел
Обликот:
Ангел
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат