.

.

New
Мини Прозорец Стакло Филмови пвц половината винил само лепило трудови водоотпорен половината линии Бања, кујна Несреќа се запре Налепници

Мини Прозорец Стакло Филмови пвц половината винил само лепило трудови водоотпорен половината линии Бања, кујна

DEN 475.20

Количина на стоки
Достапно


Употреба : Мебел, Кујна, ТВ поставување на ѕид, спална соба ѕид,задниот земјата,дневна соба,дом, канцеларија,продавница, coffee house
Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-30 дена АУ : 10-60 работен ден Европа : 10-60 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

боја:
Сино, Злато, Сива, Портокалова, Розова, Виолетова, Темно Сина, Небото Сино
Функција:
Топлинска Изолација,Експлозија-Доказ,Украсни
Површински Третман:
Нетранспарентно,Извалкан,Матирано / Гравирани
Бренд Име:
Yesmet
Функција:
Самолепливи
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Стакло Филмови
Големина:
100cm by 12cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат