.

.

New
2018 Авокадо Мода Арапски Броеви Жените Види Дами Кварц Види Луксузен Бренд Кожа За На Рачен Часовник Фустан Часовник Relogio Feminino

2018 Авокадо Мода Арапски Броеви Жените Види Дами Кварц Види Луксузен Бренд Кожа За На Рачен Часовник Фустан

DEN 393.12

Количина на стоки
Достапно


2018 Авокадо Мода Арапски Броеви Жените Види Дами Кварц Види Луксузен Бренд Кожа За На Рачен Часовник Фустан Часовник Relogio Feminino

Карактеристики на стоката

боја:
Розева Боја, Кафеава, Црвена, Сива, Зелена, Црна
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
ROSEFIELD Стил
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Бренд Име:
Авокадо
Случај Дебелина:
8мм
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
24inch
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат