.

.

New
BARHEE Бренд Врвен Квалитет Вистинска Кожа Жените Чанта Спојки Паричникот Плик Crossbody Торби од Кожа Едноставна Лето Мини Прашка Торба

BARHEE Бренд Врвен Квалитет Вистинска Кожа Жените Чанта Спојки Паричникот Плик Crossbody Торби од Кожа Едноставна

DEN 1120.00
DEN 1965.12

Количина на стоки
Достапно


BARHEE Бренд Врвен Квалитет Вистинска Кожа Жените Чанта Спојки Паричникот Мали Плик Crossbody Торби од Кожа Едноставна Лето Прашка Торба
Големина 23x13x2cm
Материјал Вистинска Кожа
Функција торба/Crossbody Торба/Спојки

Карактеристики на стоката

Големина:
23x13x2cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
Barhee
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Обликот:
плик
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
MH03-03
Декорација:
Tassel
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Вистинска Кожа Чанта:
cowhide кожна торба
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат