.

.

New
Одговара 12mm Бакар Круг Гроздобер Стакло/Cabochon Рамка рамки Прилагодувања, Рамки За DIY Хривнија 20pcs/многу K05381

Одговара 12mm Бакар Круг Гроздобер Стакло/Cabochon Рамка рамки Прилагодувања, Рамки За DIY Хривнија 20pcs/многу

DEN 172.32

Количина на стоки
Достапно


Одговара 12mm Бакар Круг Гроздобер Стакло/Cabochon Рамка рамки Прилагодувања, Рамки За DIY Хривнија 20pcs/многу K05381
Реден Број : K05381
Материјал : Бакар
Боја : Сребро, Злато, Бронза, Розово злато, Црна, Platina позлатен;
Големина : 12 mm Cabochons
Количина : 20pcs/многу
Можете да додавате монистра, копче, cabochons за размена на инстант обичај накит

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
Празни Рамки Хривнија
Број На Модел На:
K05381
Објектот Тежина:
1g
Објектот Висина:
1cm
Објектот Дијаметар:
1.2cm
Објектот Должина:
1.2cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори
Бренд Име:
Onebeading
Објектот Ширина:
1.2cm
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Сребро, Злато, Бронза, Розово злато, Црна, Platina позлатен
Количина:
20pcs/многу
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат