.

.

New
GOXAWEE 1PC 4/6 Чистење Тркала за Клупата Мелница Чистење Полирање Тркала Памучна Крпа Тркала Полирање Абразивни Алатки

GOXAWEE 1PC 4/6 Чистење Тркала за Клупата Мелница Чистење Полирање Тркала Памучна Крпа Тркала Полирање Абразивни

DEN 214.00
DEN 338.88

Количина на стоки
Достапно


Топла 1 PC 4"/6" Чистење Тркала за Клупата Мелница Чистење Полирање Тркала Памучна Крпа Тркала Полирање Абразивни Алатки
Име : Чистење Тркала
Модел No : 6001-6002
Кол : 4"/6"(100mm/150mm)
Дебелина : За 12mm
Plys : 50
Пакет :
Група 1 : 1pc 4"x50 plys Бела Чистење Тркала
Група 2 : 1pc 6"x50 plys Бела Чистење Тркала
Група 3 : 1pc 4"x50 plys Жолта Чистење Тркала
Група 4 : 1pc 6"x50 plys Жолта Чистење Тркала
Погоден за : Метал, накит, метални, нерѓосувачки челик, алуминиум, дрво, пластика, Површината на керамика, стакло и часовници индустрија брусење и полирање. Користете ќе полирање на подобро (На сликата е само за референца, вистинска големина според desciption и вашиот избор.)
​​
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : времето за Испорака е околу 20-60 дена.( без Следење на Информации )
*Ако не го добиете стоки,ве молиме да се жалат по стоки испратени надвор од 60 дена и ние ќе ви ги даде надоместок.
2. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : времето за Испорака е за 15-60 дена.( со Следење на Информации )
* Ако не го добиете на стоки по стоки испратени од 40 дена,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери парцела за вас,тогаш slove за вас како е можно поскоро.
3. EMS : времето за Испорака е за 7-15 дена.(со Следење на Информации)
4. DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от : времето за Испорака е за 4-7 дена.(со Следење на Информации)
*Ако вашето место е оддалечен,треба да се плати повеќе за далечински palce или можете да ја промените да брод од страна на ЕМС.
Почитувани купувачи,ве молиме да ја искористам за момент да се читање подолу.
1.Ако производот не се исти како опис или скршен во транзит.кога ио се покаже слика за нас,ние ќе го препрати или да ви даде refound додека сте задоволни.
2.Ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги ,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави postive повратни информации со 5 ѕвезди,Повратни информации е многу, многу важно за нас,ние љубезно ewquest дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде reutral или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга, Вашиот satisfication е Нашата Цел.Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди.Ви благодарам многу .
3.Можете да контактирате со оставање порака на Aliexpress или mail нас во продажба во xawee dot com.
1. Како да ги пратите стока од Кина Пост?
Следење на Линкот : www.17track.com
2. Вашиот цена е вклучуваат сопствени даночни?
Жал ми е daer,нашата цена е не вклучуваат сопствени данок,треба да се плати за сопствени даночни зависи од различни земји.
3. Ако не ми се допаѓа на стоката,може да не се врати?
Жал ми е драг,ние не може да го прифати враќањето освен квалитетот на производот проблем или погрешно испраќаат.
4. Може да се направи мала вредност кога брод на стоките?
Сигурни,ве молиме оставете порака кога ќе се направи нарачка.

Карактеристики на стоката

Големина:
White Dia 4 inch, White Dia 6 inch, White Dia 6 inch, White Dia 6 inch
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
GOXAWEE
is_customized:
No
Број На Модел На:
6001-6002
Тип:
полирање тркала
Бои:
Бела/жолта чистење Тркала
Plys:
50
користат за:
Метален Накит Стоматолошки Крајно Полирање На Забите
Големина:
6inch/4inch
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат