.

.

New
Јапонски Аниме Секси Hugging Тело Перница Случај Милениче Pillowcase Покрие Модифицирани 2way Tricot

Јапонски Аниме Секси Hugging Тело Перница Случај Милениче Pillowcase Покрие Модифицирани 2way Tricot

DEN 992.00
DEN 1055.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Големина:
35x100cm Peach skin, 35x100cm 2way Tricot, 35x100modified 2way, 50x150cm peach skin, 50x150cm 2way Tricot, 50x150modified 2way, 50x160cm peach skin, 50x160cm 2way Tricot, 50x160modified 2way
Материјал:
Полиестер Peachskin
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Дома,Во Болница,Хотел
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
одделение:
одделение А
Бренд Име:
ACGN
Број На Модел На:
1
Шема:
Обична Обоена
is_customized:
Yes
Тип:
Pillowcase
Стил:
Аниме
тема count:
Други
Ткаенина Count:
Други
Техника:
Други
Функција:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат