.

.

New
Beibehang Обичај фото 3d позадина Модерна Свила крпа убава phalaenopsis swan во ЖИВО позадина ѕидни тапети за ѕидови 3 d

Beibehang Обичај фото 3d позадина Модерна Свила крпа убава phalaenopsis swan во ЖИВО позадина ѕидни тапети

DEN 726.00
DEN 1008.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Функција:
Отпорен на вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,3D,Формалдехид-бесплатно
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Бренд Име:
beibehang
Стил:
Модерна
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Шема:
Персоналните Прилагодување
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
сопствена позадина
Материјал:
свила позадина
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Природен Материјал Позадини
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат