.

.

New
Нерѓосувачки Челик Путер Торта Крем Сечилото Шпатула Директно се Наведнуваат Шлаг Мрзнување Засилувач Фондан Тесто JY

Нерѓосувачки Челик Путер Торта Крем Сечилото Шпатула Директно се Наведнуваат Шлаг Мрзнување Засилувач Фондан

DEN 49.00
DEN 59.52

Количина на стоки
Достапно

Нерѓосувачки Челик Путер Торта Крем Сечилото Шпатула Директно се Наведнуваат Шлаг Мрзнување Засилувач Фондан Тесто Кујна Алатка JY Опис Функција :
Материјал : Храна Одделение Од Нерѓосувачки Челик
Големина на :
6inch : Вкупна Должина : 27cm/ 10.63 инчен, Должина на Ножот : 15cm/ 5.91 инчен, Ширина : 3cm/ 1.18 инчен
8inch : Вкупна Должина : 32cm/ 12.60 инчен,Должина на Ножот : 20cm/ 7.87 инчен,Ширина : 3cm/ 1.18 инчен
10inch : Вкупна Должина : 37cm/ 14.57 инчен,Должина на Ножот : 25cm/ 9.84 инчен,Ширина : 3cm/ 1.18 инчен
Боја : Како на сликата шоу
Пакет се Вклучени 1 x Сечилото Шпатула Алатка
Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е conside#1384 FE користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Контактирајте со НАС ве Молиме да ни Порака од 8 : 30. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат answe#1384 FE во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Карактеристики на стоката

боја:
бургундија
Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
ACRDDK
Непристојни Слика:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Сексуално Сугестивна:
No
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
32261
Торта Алатки Тип:
Други
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат