.

.

New
CAIFU Бренд Скелет Steampunk Отворени се Соочуваат со Црна Случај Mens Механичка Рака Ликвидација Кул Воена Римскиот Број за Бирање Види Џеб

CAIFU Бренд Скелет Steampunk Отворени се Соочуваат со Црна Случај Mens Механичка Рака Ликвидација Кул Воена

DEN 623.52

Количина на стоки
Достапно


CAIFU Бренд Скелет Steampunk Отворени се Соочуваат со Црна Случај Mens Механичка Рака Ликвидација Кул Воена Римскиот Број за Бирање Види Џеб
Главни Карактеристики : -100% сосема нов објект -Совршен прилог на формални или неформални облекување -Напојува со рака ликвидација,без било батеријата. -Доаѓа, со црн Синџир Specification : Display : аналогни Движење : рака-ликвидација Случај материјал : метал Случај дијаметар : 4.7 cm (прибл) Случај Дебелина : 1.5 cm (прибл) Синџир боја : црна Синџир должина(cm) : 34cm (приближно) Компоненти Вклучени : 1 x Џеб Види 1 x синџир за испорака :
1, ве Молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
2,купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Политика На Враќање : 1.Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
2.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.
3.Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.
4.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Повратни информации, Ние ќе ги остават позитивен фидбек на купувачот штом купувачот плаќа за објектот и да се остават позитивен фидбек за нас.Ние hightly цениме дека можете да контактирате со нас пред да замине Негативни повратни информации или Неутрален повратни информации .Ние ќе понудат помош за решавање на вашите проблеми што е можно побрзо. Оставајќи негативни повратни информации не го реши проблемот,од друга страна,тоа може да креирате повеќе недоразбирање. Ако сте имале доби објект и се чувствуваат задоволни со тоа,ве молиме оставете ни пет постигнати позитивни повратни информации. Имаме за цел да одговори на пораки во рок од 24 часа и среќни да понуди производ помош и испорака на информации. Се надевам дека ќе можат да уживаат во вашата шопинг тука
ви благодариме
ким

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Стил:
Античкиот
Функција:
Нови
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Рамки Материјал Тип:
Легура
Dial Материјал Тип:
Пластични
Број На Модел На:
H509
Состојба:
Нов со ознаки
Движење:
Механичка Рака Правец
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Дијаметар:
0.047 m
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
CAIFU
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат