.

.

New
Tuya Уметноста на ѕид трудови светло сива страна се насликани уметност mural позадина за дневна соба и кревет соба и студија соба тапети за ѕидови

Tuya Уметноста на ѕид трудови светло сива страна се насликани уметност mural позадина за дневна соба и кревет

DEN 1343.04

Количина на стоки
Достапно

Тоа точки : 1 - ѕидот mural сте го добиле, не една целина лист! Тоа е повеќе делови на уметнички дела, можете да направите во една целина pc уметнички дела. За меѓународни истите да се изречни или воздух пратката ограничување, тоа треба да се намали во неколку дел на бродот. Ако не се прифати ова, pls разговараат со нас, или подобро е да не купи. Или ако ќе брод надвор од Кина за да вашата земја по море, тогаш тоа е во ред да се направи целиот компјутер во еден лист. 2 - единечната цена погоре е единечна цена на квадратен метар, не 1 лист цена за која било големина. Така pls ве молиме проверете ја вашата што големина сакате, и да се пресмета колку квадратни метри што треба, тогаш цел право квантитет. И pls ја напушти забелешка порака на детали ширина и висина фигура.
3 - Ние може да произведе во вашиот дизајн и големина.
Тоа ќе ни биде задоволство за произведуваат во вашата фотографија/ слика/ image/ уметнички дизајн, и, исто така, може да се одлучи на големината. Ако треба прилагодено вашиот ексклузивен арт mural, pls контактирајте со нас да disucss во детали.
4 - Нормална Големина/ Редовни големини
Подолу е нормално големини широко се користи за ѕид уметност или ѕид декорација сликарство големина, која ширина и висина скала е повеќе соодветна, па ако вашата големина е повеќе или помалку слични на подолу големина, тука ние љубезно adivce можете да изберете подолу големина.
Ако не совети одредена ширина x висина, големина, ние ќе се произведе во подолу нормална големина.
на пример, ќе цел 1 компјутер, ќе добиете ѕид mural 1pc во 70x140cm.

Карактеристики на стоката

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Анти-статички,Водоотпорен
Функција:
Отпорен на вода,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Тип:
Текстилни Позадини
Употреба:
Кујна
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
1230-2
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Текстилна Тапета Материјал:
Предиво
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
Tuya Уметност
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Материјал:
Ткаенини
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат