.

.

New
BISI GORO 2018 Жените Кредитна Картичка Носители Мода Жените Паричникот Munfuctional Проширување на ИДЕНТИФИКАЦИЈАТА на Носителот Чанта Дами Кеси 5 Бои

BISI GORO 2018 Жените Кредитна Картичка Носители Мода Жените Паричникот Munfuctional Проширување на ИДЕНТИФИКАЦИЈАТА

DEN 352.00
DEN 559.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Кутија
Стил:
Моден
Објектот Ширина:
7.5cm
Објектот Должина:
10.5cm
Употреба:
Кредитна Картичка
Материјал Состав:
Микрофибер
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Bisi Goro
Главен Материјал:
Микрофибер
Објектот Тежина:
0.15kg
Број На Модел На:
BKB6688
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат