.

.

New
Љубов TurnAbout Транспарентен Јасно Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Деца Божиќ Забава Декорација Материјали

Љубов TurnAbout Транспарентен Јасно Силикони Марки за DIY Scrapbooking/ - Карта во донесувањето Одлуки/Деца

DEN 155.00
DEN 172.32

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов &Висок Квалитет Количина : 1 Set Материјал : Силикон Големина : 15*15cm Конверзија : 1cm=0.39 инчен/1 инч=2.54 см
Пакет се вклучени : 1 x Јасно Печат

Карактеристики на стоката

Употреба:
Декорација
Бренд Име:
ZLDECOR
Тип:
Стандард Печат
Број На Модел На:
18032501
Материјал:
Силикони
Големина:
15*15cm
Пакување:
1set
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат