.

.

New
Трговија На Големо Црвено Нигериската Џорџ Свила Чипка Ткаенина Sequined Везени Свадба Laces Индија, Африка Црвено Sequins Џорџ Чипка Материјал

Трговија На Големо Црвено Нигериската Џорџ Свила Чипка Ткаенина Sequined Везени Свадба Laces Индија, Африка

DEN 2264.00
DEN 2978.40

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте На Нашата продавница
Нашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н. Р. Кина. Имаме многу видови на африкански восок ткаенини и чипка ткаенини,сите тие се најновиот дизајни и 100% памук и висок квалитет на ткаенини!!! Имаме голем број на нови дизајни секој месец,и ние ќе ги објавиме овие нови дизајни во време на нашата веб-страница. Па ве молиме да одиме во нашиот веб-сајт да видите повеќе нови дизајни. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Многу ви благодарам,и се надевам дека ќе уживате во водењето бизнис со нашата продавница!
Тип На Производ
Предмети Име
Должина
Ширина
Снабдување Тип
Пердув
Превозот
џорџ чипка
Африкански Чипка Ткаенина
5 метри
се однесуваат на физичките
Во акционерско Item / Прифати кориснички налог
Еко-пријателски
5-7 работен ден од DHLПРОЗОРЦИFedex
Трговија На Големо Црвено Нигериската Џорџ Свила Чипка Ткаенина Sequined Везени Свадба Laces Индија, Африка Црвено Sequins Џорџ Чипка Материјал
Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект.
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена, а ќе се одржи вашата цел. Ние ја прифати кредитна картичка,western union moneygram и така натаму.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Хеклани
Ширина:
inch
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
B8G32
Декорација:
Sequins
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
чипка ткаенина
Употреба:
крпа униформа партија венчаница секојдневно се облекуваат
боја:
Ве молиме погледнете го физички
Големина:
There are 5 yards in each piece
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат