.

.

New
DWCX Нови Алуминиумски Легури Мотоцикл Скутер Шлем Носителот Торба Шише Кука Закачалка Виси со Завртки

DWCX Нови Алуминиумски Легури Мотоцикл Скутер Шлем Носителот Торба Шише Кука Закачалка Виси со Завртки

DEN 207.00
DEN 287.04

Количина на стоки
Достапно

Алуминиум Легура Мотоцикл Скутер Шлем Носителот Торба Шише Кука Закачалка со Завртки
Состојба : 100% нови Боја : Црно бело / Црвено бели Материјал : Алуминиум легура Објект се вклучени :
1 x Кука
1 x Монтажа Плоча
3 x Завртка Компатибилен Со : вклопат за повеќето мотоцикли, скутери.
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
Производ Димензија :
Атрибут :
Функција :
1) Направени од добри и квалитетни алуминиумски легури, отпорни на абење и ' рѓа превенција
2) Уникатен дизајн за мотор декорација.
3) Лесен за инсталација.
4) Универзална вклопат за повеќето мотоцикли, скутери.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
DWCX
Материјал:
Алуминиум легура
одговара 1:
за повеќето мотоцикли, скутери
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат