.

.

New
Trusta 2018 925 Sterling Silver Мода Жените Симпатична Буква V Прстени Големина 5 6 7 Прекрасен Подарок За Девојки Деца Лејди DS420

Trusta 2018 925 Sterling Silver Мода Жените Симпатична Буква V Прстени Големина 5 6 7 Прекрасен Подарок

DEN 144.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно


5170109832254653 925 Фунта Сребрен Прстен US $ 9.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 6.96 /парче US $ 5.88 /парче US $ 6.61 /парче US $ 9.89 /парче US $ 8.13 /парче US $ 9.90 /парче US $ 6.75 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.97 /парче US $ 4.99 /парче US $ 6.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 8.13 /парче US $ 6.99 /парче US $ 4.99 /парче US $ 13.99 /парче US $ 4.99 /парче
Здраво пријател!
Добредојдовте на Trustdavis!
Ние може да направи dropshipping и да ги прилагодите за вас.
За нарачка над $150, ние ќе ја испрати од EXpress.
Ви благодариме за вашата посета.
Ставка Опис
Материјал : 100% 925 Sterling Silver
Прстен големина : 5~7 доста голем
Прекрасен подарок за Пријателство
Answer : ___________________________ Note : Како овој објект е 100% фунта сребро 925,
Ние сме со задоволство ако можете да го тестирање од страна на вашиот локален Центар за Тестирање!
5170109832255564 Врвот 925 Фунта Сребрен Ѓердан US $ 18.97 /парче US $ 15.99 /парче US $ 16.99 /парче US $ 7.50 /парче US $ 16.99 /парче US $ 16.99 /парче

Карактеристики на стоката

Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
Trusta
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Писмо
Број На Модел На:
DS420
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Површината Ширина:
5mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
925 сребрен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат