.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ miyake се сврти надолу јака тенок outerwear pleated долга должина на ракав цврст outerwear ВО ПАРК

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ miyake се сврти надолу јака тенок outerwear pleated долга должина на ракав цврст outerwear

DEN 3628.80

Количина на стоки
Достапно


Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната . Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот, ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Што ќе се носат, на авионот пред рака стуткани во еден куфер, може да се излезе. Најголемата предност е да се пробие на ограничување на големината го издржат сила, постојана светлина навремено, Без разлика дали ќе патува или обично, не се мачи.) може да биде подолго од вообичаеното време.)
Ние сме во моментов, специјализирани во Азија fashion & додатоци.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или Кина ЕМС веб-сајт. Имаме повеќе ,
повеќе модели, повеќе боја во акции,
Вашиот бизнис со мене ќе биде пријатно искуство за вас. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Лицето кое го сака, го сака тоа "е, исто така, idle" нема строги правила на облекување, кој е да се биде во можност да одат на вечера, на елегантен фустан — во високо-ниво на социјални случаи, Кога луѓето се исполнат, тоа ќе биде голема воздишка, о, имате три убави огради од куќата! Неограничено проширување на поклопецот е на три куќа етикета, највисок степен на признавање на класичните елементи на модата!!!
ДИМЕНЗИИ : ДОЛЖИНА 96 CM,БИСТА НА 92-116 CM,РАКАВ 50 CM ДОЛЖИНА,РАМО 41 CM. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Се надевам ќе уживате во целиот процес!
Многу купувачот се каже дека тие се многу многу убава Боја
Јас ќе ви даде добра цена!!
ДОГОВОРОТ МЕНЕ Ако имате проблем,
ве молиме да ни ме,јас ќе одговори во рок од 12 часа
СЕ НАДЕВАМ ИМААТ ДОБАР СРЕЌА СЕКОЈДНЕВИЕТО!
Issey Miyake господар еднаш рекол : Што најмногу им е потребно на луѓето не е облека, тие треба да бидат внимателни во врска, но облеката што може да се носат и се носат.
Стандард на Услуги трае околу 20-25 бизнис дена.

Карактеристики на стоката

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Ruched
Тип:
Тенок
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Формално
Ткаенина Тип:
Chiffon
Број На Модел На:
AD1336
Материјал:
Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Бренд Име:
СИНА ПАТИ
Облека Должина:
Долго
Стил:
Моден
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат