.

.

New
Guipure Чипка Ткаенина Везени Африка Свадба Чипка Дубаи Tulle Чипка Ткаенина Organza Француски Нето Чипка Ткаенина Со Beaded 1101

Guipure Чипка Ткаенина Везени Африка Свадба Чипка Дубаи Tulle Чипка Ткаенина Organza Француски Нето Чипка

DEN 2280.00
DEN 2400.00

Количина на стоки
Достапно


1 Piece : 5 метри
Контактното Пакување : 5 дворови/polybag,15 метри/пакет
Минимална цел количество : 5yards за акции,100yards по боја за место цел.
Превозот : ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS/ТНТ/ФЕДЕКС
Плаќање :
Т/T,Wester Union,Money Gram се исто така прифатливо.
Имаме сите видови на африкански чипка акции достапни сега,ние ќе ви даде многу евтина цена и повеќе попуст со добар квалитет,љубезно ве молиме испратете е-пошта до нас или контактирајте со нас во секое време.
Производи
Превозот :
ПРОЗОРЦИ/DHL/EMS/ТНТ/ФЕДЕКС
Повратни информации
Вашето мислење е многу improtant за НАС ,Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет satr и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации,cuase тоа не може да се реши нешто,ќе треба да ги споделите со нас, така што ние може да го реши тоа до го задоволи.

Карактеристики на стоката

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
1101
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Декорација:
Rhinestones
Бренд Име:
kalume
Ширина:
51-52inch
Ткаенина Тип:
француска чипка
Повод:
партија ,свадба ,облека, одговараат на
is_customized:
Yes
боја:
како Слика
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат