.

.

New
Практична Злато На Ѕвонење Јаже Дама Кристал Зглоб Види Алка Хривнија Манжетната

Практична Злато На Ѕвонење Јаже Дама Кристал Зглоб Види Алка Хривнија Манжетната

DEN 209.28

Количина на стоки
Достапно

Може да биде убав натпревар за фармерки носат или вечер фустан!
Уникатен дизајн, одличен подарок!
Материјал : Метал Големина : Прибл. 34 mm
Состојба : 100% нови
Тежина : Околу. 30 g
Пакет Содржина :
1x Дама Кристал Зглоб
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Може да биде убав натпревар за фармерки носат или вечер фустан!
Уникатен дизајн, одличен подарок!

Карактеристики на стоката

боја:
Злато
Стил:
едноставна
Бренд Име:
nrpfell
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат