.

.

New
YOYOYU Ѕид Налепница Дами Девојки Мода Носи Ѕид Оркестарот на Windows Врати Постер Убава Домашна Декорација Removeable Mural J987

YOYOYU Ѕид Налепница Дами Девојки Мода Носи Ѕид Оркестарот на Windows Врати Постер Убава Домашна Декорација

DEN 357.00
DEN 475.20

Количина на стоки
Достапно

Производ Inforamtion : Број : J-987 Големина : 42 X47 CM Големина : 57 X64 CM
Материјал : Не-токсични ,еколошки ПВЦ
Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
Карактеристики :
1. Договор за декорација одговараат за било чиста мазна ѕидни плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Карактеристики на стоката

боја:
815 сина, 826 сива, 807 црвена, 801 бела, 824 браун, ДРУГА БОЈА
Големина:
42X47CM, 57X64CM
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
J987
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат