.

.

New
Мултифункционален Вокер Деца Количка Седат-да-Стои ABS Музички Вокер со Прилагодливи Завртка за Деца Автомобил Играчки за Деца

Мултифункционален Вокер Деца Количка Седат-да-Стои ABS Музички Вокер со Прилагодливи Завртка за Деца Автомобил

DEN 2024.00
DEN 2594.40

Количина на стоки
Достапно


Бебе Вокер Multifuctional Деца Количка Седат-да-Стои ABS Музички Вокер со Прилагодливи Завртка за Деца
Седи-да-Стои Учење Вокер му помага на вашето бебе се развие од роботот на вокер преку адаптивни технологии. Со barnyard на игрива пријатели за да навиваат за нив, вашиот малку ќе имаат бескрајна забава, како тие да научат да одиме. Започнете со лесен-за-отстранете активност панел за подот игра или на-на-се кандидира забава, тогаш чекор до тоа со забавно-до-маневар вокер. Цртеж одбор, електронски орган, мала книга, телефонска слушалка нуди бескрајна забава, кои ќе го стимулираат вашето бебе е учење и да ги развијат своите моторни способности.
Карактеристики :
Оваа вокер е во можност да вежбате вашето бебе 's слух, чувство на допир, дете 's познанието на различни форми, и да научат да одиме научно.
На вокер нуди два начини на игра : push тоа по подот + седат и играат.
Прилагодливи завртка ви овозможува да ја прилагодите неговата брзина во согласност со темпото на бебето учат да одат, така што бебето може да се научи да оди во повеќе безбедно и научни начин.
Триаголник цврст структура, на вокер може да му помогне на бебето да се задржи балансот на телото, па како да се формираат точни одење на телото.
Специјални направени од гума, задните тркала, триење е значително зголемен, не се лизга.
Постојат не се лизга текстури на арм, вашето бебе нема't падне надолу кога го сфатат тоа.
На Музички Вокер користи увезени ABS материјални, не-токсични и еко-пријателски.
Спецификации :
Материјал : ABS
Пол : Унисекс
Возраст : Доенче (0-2 години), Малолетничка (7-14 години), Дете (3-6 години)
Објектот Големина : 45.5*11*34cm
Пакет Големина : 67.5*47.5*70 CM
Пакет Тежина : 1980 г /
Пакет Листата :
1 * Деца Количка
Забелешка : боја на тркала и мали компонента ќе биде случаен.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Doolland
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Готови Производи
Возраст Опсег:
< 3 години
Скала:
1
Предупредување:
Големина
Број На Модел На:
Големина
Карактеристики:
Diecast
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат